Вихідні дані

1. Зміст онлайн-пропозиції

Armadio не дає гарантій щодо актуальності, правильності, повноти і якості наданої інформації. Будь-які претензії щодо Armadio, пов'язані з матеріальним або нематеріальним збитком, який викликаний використанням або невикористанням наданої інформації, а також використанням помилкової або неповної інформації, повністю виключаються, окрім доведених випадків злого наміру або грубої недбалості з боку Armadio. Всі пропозиції є вільними і без зобов'язань. Armadio залишає за собою право змінювати, доповнювати або видаляти пропозицію або його частини без попереднього повідомлення, а також припиняти публікацію тимчасово або назавжди.

2. Посилання

При використанні прямих або непрямих посилань на чужі Інтернет-сторінки, які знаходяться поза сферою відповідальності Armadio, претензії до компанії дійсні тільки в тому випадку, якщо компанія Armadio знайома зі змістом і в технічному плані має або мала б можливість запобігти використанню неналежного контенту. Армадіо справжнім однозначно заявляє, що на момент розміщення посилань не було виявлено протизаконного контенту на пов'язаних цими посиланнями сайтах. На сьогодення і майбутнє оформлення, зміст або авторство пов'язаних посиланнями сайтів Armadio не має ніякого впливу. Тому Armadio не несе відповідальність за контент зазначених сайтів, який був змінений після розміщення посилань. Дана заява дійсно для всіх посилань, розміщених на власному сайті компанії. За протизаконне, помилкове або неповне зміст, а також за збитки, завдані в результаті використання або невикористання інформації подібного роду, несе відповідальність виключно провайдер сайту, на якому розміщена така інформація, а не той, хто розмістив відповідне посилання.

3. Авторське право і охорона товарних знаків

Armadio прагне до того, щоб у всіх публікаціях були враховані авторські права на використовувані графічні, звукові, текстові та відео документи, а також до того, щоб використовувати власні або безліцензійної графічні, звукові, текстові та відео документи. На всі зазначені на Інтернет-сайті та в деяких випадках захищені третіми особами марки і товарні знаки без обмежень поширюється дія положень чинного закону про охорону товарних знаків і право володіння відповідних зареєстрованих власників. Тільки на підставі згадки не слід робити висновок, що марка не захищена правами третіх осіб! Тиражування або використання таких графічних, звукових, текстових і відео документів в інших електронних або друкованих публікаціях заборонено без однозначного дозволу Armadio.

Про нас

Armadio спецпроект з виготовлення індівідуальніх кухонь на замовлення


ecoles

Чому Armadio?

Досвід роботи у цій галузі більше 10 років.


Висока якість виробництва кухонь.


Відкриті ціни.

Контакти

08298, Київська обл., м. Київ,
cмт.Коцюбинське, вул. Бакала 54,
(р-н метро "Академмістечко")

+38 (095) 746 4811
+38 (044) 206 3639
+38 (099) 666 8624