Фасади

Фасад 1

Фасад 1

Фасад 2

Фасад 2

Фасад 3

Фасад 3

Фасад 4

Фасад 4

Фасад 5

Фасад 5

Фасад 6

Фасад 6

Фасад 7

Фасад 7

Фасад 10

Фасад 10

Фасад 11

Фасад 11

Фасад 12

Фасад 12

Фасад 14

Фасад 14

Фасад 15

Фасад 15

Фасад 16

Фасад 16

Фасад 17

Фасад 17

Фасад 18

Фасад 18

Фасад 19

Фасад 19

Фасад 20

Фасад 20

Фасад 21

Фасад 21

Фасад 22

Фасад 22

Фасади

Сучасні кухонні меблі має безліч стилів зовнішнього виконання, широкий вибір типу конструкції і ідеально підходить для приміщень з будь-якою кількістю корисної площі. Виготовлена ​​на замовлення меблі перетворює кухню в функціональне і красиве приміщення, в якому приємно проводити час при приготуванні сніданку, обіду або вечері для всієї родини.

Особливості експлуатації сучасних і класичних кухонь

Щоб меблі на кухні протягом довгих років не втрачала свій первозданний вигляд і функціональність, необхідно грамотно підходити до її використання і систематичного обслуговування.

Як доглядати за фасадами?

Все залежить від того, з якого матеріалу вони виготовлені, і який тип поверхні мають:

Меблі з глянцевими фасадами. В основному для створення неповторного блиску зовнішня поверхня всіх тумб і шаф покривається шаром акрилу. Щоб навіть через 5-10 років така меблі виглядала розкішно необхідно систематично очищати її від побутових забруднень. З цією метою можна використовувати м'яку тканину, злегка змочену в чистій воді. Для видалення складних забруднень досить розпорошити на поверхню невелику кількість миючого засобу для вікон і відразу витерти його клаптем тканини. Для освіження блиску можна застосувати спеціальну поліроль.

Матові поверхні. Щоб усунути забруднення з матових фасадів досить протерти їх сухою ганчіркою змоченою в слабкому мильному розчині, а потім усунути залишки вологи сухою м'якою матерією. Поліроль в цьому випадку застосовувати не рекомендується, так як через нього на фасаді може утворитися нерівний блиск.

Як усунути подряпини на дерев'яних деталях кухні / меблів?

Завдяки наявності широкого вибору спеціальних засобів зробити це можна навіть без допомоги фахівців двома простими способами:

Якщо ж подряпини досить глибокі, то краще запросити фахівця, який підкаже, як повернути меблів первісний вигляд.

Вибір матеріалів для класичної або сучасної кухні

В даний час для створення корпусу класичної кухні застосовуються такі матеріали як МДФ і фанера, а для будівництва меблів в сучасному стилі використовується в основному МДФ. Обидва матеріали відрізняються прийнятною вартістю, хорошими показниками міцності, стійкістю до дії вологи і довговічністю.

Для будівництва сучасних і класичних кухонь премиально класу використовується натуральне дерево і шпон. В даному випадку ви не обмежуєтеся у виборі варіантів зовнішнього оформлення, так як їх існує ціла маса.

Якими засобами можна очистити кухню / меблі з дерева без заподіяння їй шкоди?

Фахівці рекомендують здійснювати очищення кухонних меблів за допомогою слабкого мильного розчину і м'якої тканини. Всі інші варіанти є не тільки не ефективними, але і можуть привести до пошкодження оброблюваних поверхонь. По завершенні процедури мийки залишки води необхідно обов'язково усунути сухою тканиною і при бажанні нанести невелику кількість поліролі.

Які можуть бути наслідки в результаті неправильного догляду за кухнею / меблями з дерева?

Якщо не поставитися до процедури по догляду за кухонними меблі з усією серйозністю, то можна спровокувати ряд таких неприємних наслідків як:

Про нас

Armadio спецпроект з виготовлення індівідуальніх кухонь на замовлення


ecoles

Чому Armadio?

Досвід роботи у цій галузі більше 10 років.


Висока якість виробництва кухонь.


Відкриті ціни.

Контакти

08298, Київська обл., м. Київ,
cмт.Коцюбинське, вул. Бакала 54,
(р-н метро "Академмістечко")

+38 (095) 746 4811
+38 (044) 206 3639
+38 (099) 666 8624